Raoul Walsh

27. září 2012 v 17:10 | jarek163 |  Režiséři


Raoul Walsh


narozen 11.3.1887
New York, New York, USA
zemřel 31.12.1980
Simi Valley, Kalifornie, USA


1939 Bouřlivá dvacátá léta - http://www.csfd.cz/film/23360-bourliva-dvacata-leta/
http://www.ulozto.cz/xXvhYSt/bourliva-dvacata-leta-1939-cz-tit-avi

1940 Jezdci noci - http://www.csfd.cz/film/23365-jezdci-noci/
http://www.ulozto.cz/xEgG7og/they-drive-by-night-1940-eng-dvdrip-avi
CZ titulky http://www.ulozto.cz/xyxm1he/they-drive-by-night-1940-by-gogo-cz-tit-srt

1941 Sedmá kavalérie - http://www.csfd.cz/film/20927-sedma-kavalerie/
http://www.ulozto.cz/xhL2UCH/sedma-kavalerie-avi (cz dabing)

1943 Konvoj do Murmanska - http://www.ulozto.cz/xyjbpdt/action-in-the-north-atlantic-1943-avi
http://www.ulozto.cz/x1JLxfb/action-in-the-north-atlantic-1943-czsubt-srt

1945 San Antonio - http://www.csfd.cz/film/24195-san-antonio/
http://www.ulozto.cz/xFSx3et/san-antonio-1945-cz-tit-dab-avi

1945 Operace Burma - http://www.csfd.cz/film/24192-operace-burma/
http://www.ulozto.cz/x58nvGW/operace-burma-by-herman65-avi

1947 Pursued - http://www.csfd.cz/film/25914-pursued/
http://www.ulozto.cz/xgyHL3h/pursued-1947-avi
Cz titulky http://www.ulozto.cz/xUUkGk2/pursued-1947-cz-srt

1948 Silver River - http://www.csfd.cz/film/24196-silver-river/
http://www.ulozto.cz/xiK77qS/silver-river-1948-avi (dual esp-eng)
Sk titulky http://www.ulozto.cz/xRJj6qX/silver-river-1948-by-bocnal-srt

1949 Colorado Territory - http://www.csfd.cz/film/25687-colorado-territory/
http://www.ulozto.cz/xXgS8ss/colorado-territory-1949-dvdrip-xvid-sofilmacos-avi
Sk titulky http://www.ulozto.cz/x8Ph7mZ/colorado-territory-1949-by-gogo-srt

1949 Bílý žár - http://www.csfd.cz/film/23531-bily-zar/
http://www.ulozto.cz/xqTPfks/bily-zar-1949-dvdrip-xvid-cz-sagittario-avi
http://www.ulozto.cz/xf4CfuQ/bily-zar-1949-james-cagney-cz-color-od-jimij-avi

1950 Montana - http://www.csfd.cz/film/24188-montana/
http://www.ulozto.cz/xW77QLq/montana-1950-avi
Cz titulky http://www.titulky.com/Montana-167229.htm

1951 Distant Drums - http://www.csfd.cz/film/23667-distant-drums/
http://www.ulozto.cz/xbT3doa/vzdalene-bubny-eng-by-janle57-avi
Cz titulky http://www.ulozto.cz/xPvBaUP/vzdalene-bubny-cz-titl-by-janle57-srt

1951 Captain Horatio Hornblower R.N. - http://www.csfd.cz/film/14159-captain-horatio-hornblower-rn/
http://www.ulozto.cz/xXLZQNG/captain-horatio-hornblower-r-n-1951-cz-titulky-avi

1951 Along the Great Divide - http://www.csfd.cz/film/23864-along-the-great-divide/
http://www.ulozto.cz/xJS2BvB/along-the-great-divide-1951-by-jrek-avi
Sk titulky http://www.titulky.com/Along-the-Great-Divide-180717.htm

1953 The Lawless Breed - http://www.csfd.cz/film/24658-lawless-breed-the/bazar/
http://www.ulozto.cz/xaHBizW/the-lawless-breed-1953-avi
SK titulky http://www.ulozto.cz/xWKtdnF/the-lawless-breed-1953-by-bocnal-srt

1953 Gun Fury - http://www.csfd.cz/film/24653-gun-fury/bazar/
Sk titulky http://www.ulozto.cz/xLtqBVT/gun-fury-1953-srt

1954 Saskatchewan - http://www.csfd.cz/film/24943-saskatchewan/

1955 Válečný pokřik - http://www.csfd.cz/film/40803-valecny-pokrik/
http://www.ulozto.cz/xEs7VE7/valecny-pokrik-cz-titl-avi

1955 Správní chlapi - http://www.csfd.cz/film/24355-spravni-chlapi/
http://www.ulozto.cz/xWZxhop/spravni-chlapi-1955-nef-tv-cz-avi
http://www.ulozto.cz/xR4A6Vh/spravni-chlapi-the-tall-men-1955-cz-avi

1956 Král a čtyři královny - http://www.csfd.cz/film/24330-kral-a-ctyri-kralovny/
http://www.ulozto.cz/xhPqARA/kral-a-ctyri-kralovny-1956-avi

1964 A Distant Trumpet - http://www.csfd.cz/film/83575-distant-trumpet-a/
http://www.ulozto.cz/xBDpQR7/a-distant-trumpet-1964-avi
Sk titulky http://www.ulozto.cz/x2Ca3pf/a-distant-trumpet-1964-by-gogo-srt


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama